Viesnīcā piedāvājam dažāda lieluma un veida numuriņus atbilstoši jūsu vēlmēm.

Visos numuros ir gaišas, oša koka eļļotas mēbeles, kas izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, kā arī paklāja grīdas segums. Lielākajā daļā numuru ir rakstāmgalds un atpūtas stūrītis.

STANDARD numurs

Neliels numurs ar mazu balkoniņu un skatu uz ceļa pusi, 2-vietīga gulta 180 cm, platekrāna TV, WC ar dušu, minibārs (nav iekļauts cenā), tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti. Viesnīcā pieejami 2 standard numuri, maksimālais guļvietu skaits -2.

 

COMFORT numurs

Plašāks numurs ar dīvānu un jumta logu, 2-vietīga gulta 180 cm, platekrāna TV, WC ar dušu vai vannu, minibārs (nav iekļauts cenā), tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas miniprodukti, fēns, halāti. Viesnīcā pieejami 4 comfort numuri, maksimālais guļvietu skaits -4.

COMFORT numurs ar skatu uz ezeru

Plašāks numurs ar sēžammaisiem atpūtas stūrītī un mazu balkoniņu uz ezera pusi, 2-vietīga gulta 180 cm, platekrāna TV, WC ar dušu, minibārs (nav iekļauts cenā, tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti. Viesnīcā pieejami 2 comfort numuri ar skatu uz ezeru, maksimālais guļvietu skaits -2.

SUPERIOR numurs 

Plašāks numurs ar atpūtas stūrīti un kondicionieri, 2-vietīga kontinentālā gulta ar Sleep-well matraci 180 cm, platekrāna Smart TV 55 collas, WC ar dušu, minibārs (nav iekļauts cenā), tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, velūra halāti. Viesnīcā pieejams 1 superior numurs, maksimālais guļvietu skaits -4.

FAMILY MINI numurs 3 pers.

Mansarda stūra numurs ar jumta logiem, 2-vietīga gulta 180 cm, 1-vietīga gulta 90 cm, stūra dīvāns, platekrāna Smart TV 43 collas, WC ar dušu, minibārs (nav iekļauts cenā), tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti. Viesnīcā pieejams 1 family mini numurs, maksimālais guļvietu skaits -5.

FAMILY MAXI numurs 4 pers. 

Plašs un komfortabls 3-istabu numurs viesnīcas klusākajā daļā. Divas atsevišķas guļamistabas ar 2-guļamajām gultām 180 cm katrā no tām, atpūtas istaba ar stūra dīvānu un Smart TV 55 collas, WC ar dušu, minibārs (nav iekļauts cenā), tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti. Viesnīcā pieejams 1 family maxi numurs, maksimālais guļvietu skaits -7.

*viesnīcas numuru cenā iekļautas brokastis, rīta SPA apmeklējums 1,5h (8:00-11:00) un vakara SPA apmeklējums 2h (16:00-21:00/brīvdienās 22:00)

*
Visi viesnīcas numuri atrodas ēkas 2.stāvā. Viesnīcā nav pieejams lifts uz otro stāvu. Nokļūšana otrajā stāvā - tikai pa kāpnēm.

*bērni līdz 5.g. nakšņojot kopā ar vecākiem (neizmantojot papildvietas) - bez maksas