Viesnīcā piedāvājam dažāda lieluma un veida numuriņus atbilstoši jūsu vēlmēm.

Visos numuros ir gaišas, oša koka eļļotas mēbeles, kas izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, kā arī paklāja grīdas segums. Lielākajā daļā numuru ir rakstāmgalds un atpūtas stūrītis.

STANDARD numurs / cena no 68 EUR

Neliels numurs ar mazu balkoniņu un skatu uz ceļa pusi, 2-vietīga gulta 180 cm, platekrāna TV, WC ar dušu, minibārs (nav iekļauts cenā), tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti. Viesnīcā pieejami 2 standard numuri, maksimālais guļvietu skaits -2.

 

COMFORT numurs / cena no 73 EUR

Plašāks numurs ar dīvānu un jumta logu, 2-vietīga gulta 180 cm, platekrāna TV, WC ar dušu vai vannu, minibārs (nav iekļauts cenā), tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas miniprodukti, fēns, halāti. Viesnīcā pieejami 4 comfort numuri, maksimālais guļvietu skaits -4.

COMFORT numurs ar skatu uz ezeru
/cena no 83 EUR

Plašāks numurs ar sēžammaisiem atpūtas stūrītī un mazu balkoniņu uz ezera pusi, 2-vietīga gulta 180 cm, platekrāna TV, WC ar dušu, minibārs (nav iekļauts cenā, tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti. Viesnīcā pieejami 2 comfort numuri ar skatu uz ezeru, maksimālais guļvietu skaits -2.

SUPERIOR numurs / cena no 93 EUR

Plašāks numurs ar atpūtas stūrīti un kondicionieri, 2-vietīga kontinentālā gulta ar Sleep-well matraci 180 cm, platekrāna Smart TV 55 collas, WC ar dušu, minibārs (nav iekļauts cenā), tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, velūra halāti. Viesnīcā pieejams 1 superior numurs, maksimālais guļvietu skaits -4.

FAMILY MINI numurs 3 pers. / cena no 95 EUR

Mansarda stūra numurs ar jumta logiem, 2-vietīga gulta 180 cm, 1-vietīga gulta 90 cm, stūra dīvāns, platekrāna Smart TV 43 collas, WC ar dušu, minibārs (nav iekļauts cenā), tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti. Viesnīcā pieejams 1 family mini numurs, maksimālais guļvietu skaits -5.

FAMILY MAXI numurs 4 pers. / cena no 135 EUR

Plašs un komfortabls 3-istabu numurs viesnīcas klusākajā daļā. Divas atsevišķas guļamistabas ar 2-guļamajām gultām 180 cm katrā no tām, atpūtas istaba ar stūra dīvānu un Smart TV 55 collas, WC ar dušu, minibārs (nav iekļauts cenā), tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti. Viesnīcā pieejams 1 family maxi numurs, maksimālais guļvietu skaits -7.

*Visi viesnīcas numuri atrodas ēkas 2.stāvā. Viesnīcā nav pieejams lifts uz otro stāvu. Nokļūšana otrajā stāvā - tikai pa kāpnēm.

!!! Numuru cenā iekļautas brokastis un rīta pelde baseinā. SPA pakalpojumi numura cenā nav iekļauti

papildvieta no 20 EUR
papildvieta bērnam 6-12.g. no 15 EUR
zīdaiņu gultiņa 8 EUR
papildvieta bērnam -5.g. no 8 EUR
*bērni līdz 5.g. nakšņojot kopā ar vecākiem (neizmantojot papildvietas) - bez maksas