KEMPINGA MĀJIŅAS

Kempings ir atvērts viesiem no 15.aprīļa līdz 15.oktobrim (atkarībā no laika apstākļiem)

Kempinga mājiņa

Visas mājiņas ir izvietotas ar skatu uz ezeru vai dīķiem. Katrā no mājiņām ir pieejams: atsevišķa guļamistaba ar divvietīgu gultu un TV ēkas pirmajā stāvā, guļamgrīda ar diviem vienvietīgiem matračiem ēkas otrajā stāvā (nokļūšana pa kāpnēm), WC ar dušu, pilnībā aprīkota virtuve (ledusskapis, elektriskā tējkanna, trauki, elektriskā plīts), ēdamgalds ar krēsliem, terase ar dārza mēbelēm, grils. Mājiņa paredzēta 4 pers., maksimālais gultasvietu skaits ar papildvietām ir 5 vietas. Katrā mājiņā ir iespējams ievietot zīdaiņu gultiņu. Cenā ir iekļauta gultasveļa un dvieļi.SPA kompleksa apmeklējums un brokastis cenā nav iekļauti!

Visām mājiņāma ir plašas terases ar sauļošanās krēsliem, galdu un saulessargu. Viesu ērtībām piedāvājam arī karsto kublu ar zemūdens masāžu un apgaismojumu ezera krastā.

Glempinga telts

Glempinga telts ir izvietota ar skatu uz ezeru un dīķiem. Tajā ir divvietīga gulta, atsevišķa papildgulta, kuru var pārveidot arī par guļvietu diviem, atpūtas stūrītis ar diviem krēsliem un galdu. Labierīcības ToiToi ir blakus teltij, bet dušas un koplietošanas virtuve ir pieejami atsevišķā servisa ēkā. Telts paredzēta 2 pers., maksimālais gultasvietu skaits ar papildvietām ir 6 vietas. Teltī ir iespējams ievietot zīdaiņu gultiņu. Cenā ir iekļauta gultasveļa un dvieļi. SPA kompleksa apmeklējums un brokastis cenā nav iekļauti!

Viesu ērtībām piedāvājam arī karsto kublu ar zemūdens masāžu un apgaismojumu ezera krastā.

Istaba pirtsmājā

Gultasvietas pirts mājas otrajā stāvā. Istaba ar atsevišķu ieeju un 4 gultasvietām (vienvietīgas gultas). Nokļūšana ēkas otrajā stāvā pa kāpnēm. Istabā pieejams: ledusskapis, elektriskā tējkanna. Maksimālais gultasvietu skaits - 4 vietas. Cenā ir iekļauta gultasveļa un dvieļi. WC, dušas un koplietošanas virtuve ir pieejami blakus esošajā servisa ēkā.
Iespējams iznomāt arī pirts telpas 1.stāvā (pirts, dušas, atpūtas telpa). Par cenu interesēties pie administratora. SPA kompleksa apmeklējums un brokastis cenā nav iekļauti!

Istaba laivu mājā

Gultasvietas laivu mājas otrajā stāvā. Istaba ar atsevišķu ieeju un 4 gultasvietām (vienvietīgas gultas). Nokļūšana ēkas otrajā stāvā pa kāpnēm. Istabā pieejams: ledusskapis, elektriskā tējkanna. Maksimālais gultasvietu skaits - 4 vietas. Cenā ir iekļauta gultasveļa un dvieļi. WC, dušas un koplietošanas virtuve ir pieejami blakus esošajā servisa ēkā.
SPA kompleksa apmeklējums un brokastis cenā nav iekļauti!

Romantiskais vagoniņš

Romantiskais vagoniņš ir izvietots ar skatu uz ezeru un dīķiem. Tajā ir īpaši plata 2-3-vietīga gulta (2,20 cm plata), atpūtas stūrītis ar diviem krēsliem un galdu, neliels virtuves stūrītis ar elektrisko tējkannu, mikroviļņu krāsni un ledusskapi. Labierīcības ToiToi ir blakus teltij, bet dušas un koplietošanas virtuve ir pieejami atsevišķā servisa ēkā. Telts paredzēta 2 pers., maksimālais viesun skaits ir 2+2. Cenā ir iekļauta gultasveļa un dvieļi. SPA kompleksa apmeklējums un brokastis cenā nav iekļauti!

Viesu ērtībām piedāvājam arī karsto kublu ar zemūdens masāžu un apgaismojumu ezera krastā.

Treileru vietas

Treileru un dzīvojamo vagonu stāvvietas nodrošinātas ar elektrības pieslēgumu. Viesu vajadzībām bez maksas pieejamas dušas, WC, koplietošanas virtuve, bezmaksas WiFi sabiedriskajās zonās, vieta dzeramā ūdens uzpildīšanai un ķīmiskās tualetes iztukšošanai.

Servisa ēka

Koplietošanas servisa ēkā atrodas dušas un WC, pilnībā aprīkota virtuve (trauki, elektriskā plīts, ledusskapis, elektriskā tējkanna), atpūtas stūrītis, brīvi pieejams Wi-fi internets.

Telts vietas

Telts vietas pieejamas visā viesnīcas teritorijā pēc brīvas izvēles - kur nu kuram labāk patīk. Telts vietu viesiem iespējams bez maksas izmantot - dušas, WC, koplietošanas virtuvi, WiFi sabiedriskajās zonās. Elektrības pieslēgums, mājdzīvnieku izmitināšana un citi viesnīcas pakalpojumi pieejami par papildmaksu.

Nojume

Piedāvājam izīrēt nojumi ar galdiem (max 70 pers.) un elektrības pieslēgumu. Nojume atrodas ezera krastā, kas ļaus baudīt atpūtu pie dabas.
Nojumes viesiem bez maksas pieejamas WC, dušas, koplietošanas virtuve. Varam nodrošināt jūsu pasākumā arī ēdināšanu. Mūsu viesnīcas teritorijā gan nav atļauts atskaņot skaļu mūziku un klusums jāievēro no pl.23:00, bet ja jums tas netraucē, atpūta Usmas SPA kopā ar draugiem būs īstā vieta.

Usma SPA hotel & camping

Priežkalni, Usmas pagasts, Ventspils novads, LV3619

+371 263 345 00
+371 636 304 91
usma@usma.lv

VADĪBA:

+371 292 163 28
info@usma.lv