Viesnīcā piedāvājam dažāda lieluma un veida numuriņus atbilstoši jūsu vēlmēm.

Viesnīcas numuru apraksts
Visos numuros ir gaišas, oša koka eļļotas mēbeles, kas izgtavotas pēc individuāla pasūtījuma, kā arī paklāja grīdas segums. Lielākajā daļā numuru ir rakstāmgalds un atpūtas stūrītis.

STANDART numurs (papildvietas nav pieejamas)

(neliels numurs ar mazu balkoniņu uz ceļa pusi, 2-vietīga gulta 180 cm, TV 28 collas, WC ar dušu, minibārs, tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti)

 

COMFORT numurs (max 2 papildvietas)

(plašāks numurs ar dīvānu un jumta logu, 2-vietīga gulta 180 cm, TV 28-32 collas, WC ar dušu vai vannu, minibārs, tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas miniprodukti, fēns, halāti)

 

COMFORT numurs ar skatu uz ezeru (max 1 papildvieta)

(plašāks numurs ar dīvānu un mazu balkoniņu uz ezera pusi, 2-vietīga gulta 180 cm, TV 32-43 collas, WC ar dušu, minibārs, tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti)

 

DELUXE numurs (max 2 papildvietas)

(plašāks numurs ar atpūtas stūrīti un kondicionieri, 2-vietīga kontinentālā gulta ar Sleep-well matraci 180 cm, Smart TV 55 collas, WC ar dušu, minibars (iekļauts cenā), tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti)

 

FAMILY MINI numurs 3 pers. (max 2 papildvietas)

(mansarda stūra numurs ar jumta logiem, 2-vietīga gulta 180 cm, 1-vietīga gulta 90 cm, stūra dīvāns, Smart TV 43 collas, WC ar dušu, minibārs, tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti)

 

FAMILY MAXI numurs 4 pers. (max 3 papildvietas)

(3-istabu numurs, divas atsevišķas guļamistabas ar 2-guļamajām gultām 180 cm katrā no tām, atpūtas istaba ar stūra dīvānu un Smart TV 55 collas, WC ar dušu, minibārs, tējas pagatavošanas komplekts, seifs, dušas mini produkti, fēns, halāti)

*Visi viesnīcas numuri atrodas ēkas 2.stāvā. Viesnīcā nav pieejams lifts uz otro stāvu. Nokļūšana otrajā stāvā - tikai pa kāpnēm.