Viesnīcā piedāvājam dažāda lieluma un veida numuriņus atbilstoši jūsu vēlmēm.

Numura cenā ir iekļauts:
brokastis (zviedru galds, vai individuāli klātas brokastis ziemas sezonā), atpūta SPA kompleksā (tvaika pirts, aromātiskā sauna, baseins 6x12, aukstais baseins,kompleksa darba laiks 17:00-21:00) bez laika ierobežojuma. , rīta baseins 8:00-12:00
Visos viesnīcas numuros ir pieejams:
WC ar dušu, TV, wi-fi internets, piederumi kafijas vai tējas pagatavošanai, higiēnas miniprodukti (šampūns, ķermeņa losjons, dušas cepurīte), dušas ziepes, fēns, gultasveļa, dvieļi, halāts (čībiņas par papildmaksu). Viesnīcas hallē pieejams VENDEN siltā un aukstā dzeramā ūdens aparāts.

Divvietīgs numurs (15-25m²)

Numurs aprīkots ar vienu divvietīgu gultu vai divām savienotām gultām (iespējams atdalīt). Ir pieejami divvietīgi numuri ar jumata logu vai logu un nelielu balkonu. Maksimālais gultasvietu skaits numuros ar papildvietām ir atšķirīgs. Lielākajos numuros var ievietot 2 papildvietas, mazākajos 1 papildvietu. Ir numuri,. kuros nav iespējams ievietot papildvietas (izņemot zīdaiņu gultiņu).

Trīsvietīgs numurs (25m²)

Numurs aprīkots ar divām savienotām gultām (iespējams atdalīt) un vienu vienvietīgu gultu. Tā, kā numurs ir izvietots ēkas stūrī, tam ir zemi mansarda griesti. Maksimālais gultasvietu skaits ar papildvietām - 4 vietas. Numuram ir jumta logi.

Trīsistabu ģimenes numurs (50m²)

Plašs trīsistabu numurs ģimenei vai draugu kompānijai ēkas klusajā daļā. Numurs sastāv no divām atsevišķām guļamistabām un caurstaigājamas dzīvojamās istabas. Maksimālais gultasvietu skaits ar papildvietām - 6 vietas. Visām istabām ir jumta logi. Numura iespējas- guļamistaba ar lielu divguļamu gultu, guļamistaba ar divām savienotām gultām (iespējams atdalīt), dzīvojamā istaba ar izvelkamu stūra dīvānu un TV, WC ar dušu.

*Viesnīcas ēkā komfortabli ir iespējams izguldīt līdz 23 viesiem. Maksimālais gultasvietu skaits 30 (izmantojot papildvietas).
*Visi viesnīcas numuri atrodas ēkas 2.stāvā. Viesnīcā nav pieejams lifts uz otro stāvu. Nokļūšana otrajā stāvā - tikai pa kāpnēm.